Регіональне врядування та розвиток - Regional Governance and Development
Календар проекту

е-Мережа РЕР

е-Мережа РЕР - майданчик/форум для обміну найкращими практиками, поширення методологічних матеріалів, а також накопиченого досвіду між зацікавленими сторонами і об’єднує представників влади та місцевого самоврядування різних рівнів, науковців, тренерів та експертів з питань регіонального економічного розвитку. e-Мережа РЕР є інструментом навчання та підвищення кваліфікації і базується на напрацюваннях експертів та учасників проекту партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток» протягом 2005 -2011 років.

е-Мережа надає можливість отримати поглиблені практично-орієнтовані знання за трьома головними напрямами:

1.    Стратегічне планування сталого розвитку регіону (громади), реалізація, моніторинг та оцінювання стратегії.

2.    Впровадження стратегії через управління проектами.

3.    Альтернативне фінансування: інфраструктурні проекти, державно-приватні партнерства та регіональні контракти.

 

На сьогодні, більшість матеріалів доступні лише для учасників Програми навчання тренерів проекту РВР. Деякі матеріали доступні без реєстрування і включають інформаційні матеріали та публікації з наступної тематики: гендерна рівність та охорона оточуючого середовища у питаннях розвитку територій; кластери та економічний розвиток; навчання дорослих, тощо.

 

Якщо Ви зацікавлені в отриманні доступу до матеріалів проекту та/або навчання, будь ласка, зателефонуйте до офісу РВР: +380 44 390-7087 або надішліть електронного листа Ігорю Санжаровському, керівнику проекту РВР в Україні: isanzharovskyi@canurb.org

 

Матеріали е-Мережі РЕР можна отримати натиснувши тут.


Про проект

Проект «Регіональне врядування та розвиток» (РВР) розрахований на 8 років (2005-2013) та впроваджується Канадським інститутом урбаністики (КІУ) за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку. Протягом 2005-2010 р.р. проект «РВР» допоміг уряду України у реалізації Державної стратегії регіонального розвитку у двох пілотних регіонах – Запорізькій та Закарпатській областях.

Більше

Стратегічне планування регіонального економічного розвитку
Оцінка соціально-ґендерного впливу
Екологічна збалансованість РЕР


РВР співпрацює з проектами КАМР:

Проект «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ)

Проект розробки та впровадження публічної політики (Проект PRISM)

Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України (РЕОП)